Enter your keyword

Digitální noční vidění a termovize

Největší showroom v České republice

U nás naleznete přes 100 ks skladových produktů ihned k odběru !!!

FISH&HUNT Vám přináší rozšířenou nabídku zboží o digitální noční vidění a termovize.

Z naší široké nabídky si vyberou nejen myslivci a lovci, ale i outdooroví nadšenci, kteří chtějí při svých nočních výpravách a procházkách v lesech vidět noční život úplně z jiného pohledu.

Noční vidění a termovize lze také využít k pocitu bezpečí, kdy se z domova můžete v noci podívat po pozemku a zjistit, zda se Vám tam někdo neoprávněně pohybuje.

Pohledem na dům z venku, dokážete také zjistit úniky tepla z interiéru (Např. kolem oken, štítem domu ad.), díky kterému se můžete zaměřit na slabá místa v zateplení a následnými kroky ušetřit třeba na vytápění.

Další možností pro využití je hledání Vašich mazlíčků. Např. když Vám pes při večerní procházce zaběhne do houštin, tak ho jednoduše najdete přes noční vidění nebo termovizi.

Všechny nabízené noční vidění a termovize obsahují WIFI modul, díky kterému se můžou propojit s telefonem přes aplikaci (Android i Apple). Aplikaci můžete využít jako ,,druhý displej“: Jedna osoba vidí přímo přes monokulár nebo binokulár a druhá osoba vidí stejný obraz na svém mobilním telefonu. Dále můžete přes aplikaci pořizovat videa a fotografie, případně z vnitřní paměti nočního vidění a termovize přetahovat do telefonu pořízené snímky. Přes aplikaci můžete také aktualizovat firmware ve Vašem zařízení.

Digitální noční vidění

Přístroje pro noční vidění jsou zařízení, které pracují na principu zesilování tzv. zbytkového světla. Zbytkovým světlem může být svit měsíce a hvězd, anebo odrazy světel z nedaleké obce či dopravní komunikace. Přístroje pracují v infračerveném pásmu blízkém viditelnému světlu tak, že zesilují toto záření o vlnových délkách 700 až 1000 nm a převádějí ho do viditelné oblastí spektra.

Je důležité si uvědomit, že tyto přístroje nedokážou samy o sobě fungovat v prostorách s absolutní tmou, jelikož by přístroj neměl co zesilovat. V takových situacích se to může řešit přídavnými prvky, jako třeba vlastním infračerveným přísvitem.

Termovize

Termovizní kamery fungují na principu zviditelnění tepelného záření, které všechny objekty samy vyzařují. Jedná se o zcela pasivní zobrazovací přístroje, které nepotřebují žádné osvětlení objektů (sluncem, hvězdami, umělými zdroji). Termovizní přístroje zobrazují tepelné rozdíly objektů.

Čím je teplota objektu vyšší, tím je vlnová délka vydávaného záření kratší. Termokamera měří ve svém zorném poli dlouhovlnné infračervené záření. Termokamera díky tomu vytváří přesné obrázky z tepla.

Nabízíme digitální noční vidění a termovize značek:

Vše skladem ihned k odběru !!!

Na eshopu pro Vás připravujeme sekci s digitálním nočním viděním a termovizemi

E-SHOP