Enter your keyword

Prodejna vybavení pro lov

Prodejna vybavení a příslušenství pro lov, myslivost a outdoor

Otevírací doba: PO až PÁ - 9:00 - 17:00

Tel.: +420 722 959 575
Email: shop@fishhunt.cz

Návštěvníci u nás mohou ocenit rozsáhlou nabídku nožů od výrobců Havalon, Browning, Jack Pyke, Meyerco a dalších. Můžete u nás najít i dalekohledy, monokuláry, puškohledy, kolimátory, dálkoměry, noční vidění, termovize a příslušenství k optice značek Wortex, GPO, Hawke, Leupold, Nikko Stirling, Eagle. Ucelená nabídka ručních a čelových svítilen značek Ledlenser Vám jistě umožní dobrou orientaci v přírodě.

Neocenitelným pomocníkem v přírodě je také dobrý a spolehlivý batoh nebo brašna. My Vás můžeme vybavit kvalitními batohy a brašnami značek Fjällräven, Hart, Beretta, Browning, Northern Hunting, Zubíček a dalšími.

Samozřejmostí je rozsáhlá nabídka dalších loveckých a outdoorových potřeb jako jsou sedáky a podsedáky, lovecké stany, pouzdra a řemeny na zbraň, nábojové pásy a brašny, impregnace, vábničky, píšťalky, dárkové předměty, termosky, tahače zvěře a vybavení pro její přepravu, krmiva a vnadidla, odpuzovače a preparační nástroje a mnoho dalšího.

Nezapomínáme ani na Vašeho čtyřnohého loveckého pomocníka. Máme zde pestrou nabídku superprémiových granulovaných krmiv, masových konzerv a pamlsků, vodítek, obojků, barvářských šňůr, postrojů, GPS navigací, elektronických výcvikových a protištěkajících obojků, pelechů, zkrátka všeho, co hledáte a co potřebujete pro péči, chov, výcvik a praktické lovecké použití.

Prohlédněte si sortiment kvalitního vybavení lov na našem eshopu !

E-SHOP